| Losnams a întrebat:

Salut TPU! Tocmai ce am dat examenul de a 8a. Pt cei care sunteti tot a 8a, cum vi s-au parut subiectele, mai ales la mate? Mie unul la mate mi s-a parut ciudat si diferit fata de alți ani. Voi ce părere aveți si cat credeti ca luati?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai asa este si normal, examenele sa fie diferite, de la an la an, ca elevul sa invete toata materia si sa se pregateasca bine de examen.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai asa este si normal, examenele sa fie diferite de la an la an, ca elevul sa invete toata materia si sa se pregateasca bine de examen.

| Anuket a răspuns:

Nu sunt a 8-a, dar după parerea mea a fost ușor. Doar două enunțuri puțin încurcate, în rest nici nu a fost nevoie de cine știe ce formule/teoreme.