| Doriurm3 a întrebat:

Buna! Daca am fost exmatriculat in anul 1 de la o facultate, ma pot inscrie la alta facultate in cadrul aceleiasi universitati?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti de facultate daca te au exmatriculat esti in baza lor de date si nu te vor reprimii

| Sistemulxxl a răspuns:

De ce? Sa te dea afara si de acolo? Apuca-te de munca.

| Sylx a răspuns:

Cel mai bine e să suni la secretariatul facultății și ei îți vor spune dacă e posibil să te reînscrii la o altă facultate/specializare.

| aaanamariaaa a răspuns:

Cred ca nu, nu ai înghețat anul ci ai fost exmatriculat. Este exact ca la liceu(dacă nu ma insel) dacă ai fost exmatriculat de la clasa ta, nu cred ca ai avea voie la alta clasa sa te reinscrii. Adica eu o iau logic, poate o sa vina altcineva cu un răspuns care e cert. Dar, la alta facultate te poți înscrie.