| username2208 a întrebat:

Daca intru la o facultate la buget doar pe media de admitere, nu cu cea de la bacalaureat, in anii urmatori de facultate trebuie sa-mi mentin media mare pentru a continua cursurile la buget? Va rog raspundeti doar daca stiti, nu ma induceti in eroare

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Lorennn a răspuns:

Da. Trebuie sa iti menti aceeasi nota ca altfel intri la plata.

| username2208 explică (pentru Lorennn):

Si daca intru la o facultate cu media de bac, la fel trebuie sa mi mentin nota ca sa pot ramane la buget?

| Lorennn a răspuns (pentru username2208):

Da. La fel.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru username2208):

Evident.
Doar nu crezi ca daca intri acolo ai si locul asigurat. Poti si sa pici la taxa.