| AAAnnonnimm a întrebat:

Dacă intru la taxa în anul 2 la facultate, pot trece la buget dacă sunt un caz social?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei putea trece la pe loc bugetat doar daca vei avea rezultatele necesare.
In schimb poti primi bursa sociala, daca indeplinesti conditiile prevazute de regulamentul de burse al facultatii.

| Adry05 a răspuns:

Nu, ti se ofera eventual bursa sociala daca te incadrezi la conditiile lor, loc la buget au doar cei cu rezultate bune ceea ce mi se pare corect.