| linkinglili a întrebat:

daca la e.n de mate am inlocuit la subpunctu' cu aria in loc sa fac cu dubla inegalitate, mi se scade mult?

Răspuns Câştigător
| R4V3N a răspuns:

Depinde si de cine corecteaza, dar daca este cum ai zis tu, nu e o problema. Funda?

4 răspunsuri:
| Zapkitu a răspuns:

Nu are de ce sa scada mult, maxim 2 puncte, pana la urma ai avut rezultat bun.

| R4V3N a răspuns:

Daca ai incercat in ambele moduri si ai primit acelasi rezultat, nu iti scade. Funda?

| linkinglili explică (pentru R4V3N):

Dar hmmm am facut intr-un singur fel straight face dar la aceiasi afirmatie se ajungea in ambele moduri

| linkinglili explică (pentru linkinglili):

Dar de unde stii ai dat si tu examenul?