| JomelaMaya a întrebat:

Dacă vreau să merg in a IX - a la clasă de mate-info intensiv engleză trebuie să dau test din engleză acum la sfârșitul clasei a VIII-a? Vă rog astept răspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| ComanPro a răspuns:

Nu nu trebuie.Doar cei la bilingv engleza trebuie sa dea examen! La intensiv nu.

5 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Si eu vreau sa dau la aceiasi clasa, iar profefesorii de la liceul respectiv mi-au spus ca se da un examen, si profi din generala au zis la fel...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar la bilingv

| Mersin a răspuns:

Da! bilingv happy

| Bianca_Daniella_1996 a răspuns:

La intensiv engleza nu prea cred...doar la bilingv stiam ca se da proba.