| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
De ce imi este rusine sa ma dezbrac? Atunci cand imi fac dus imi este rusine sa ma dezbrac. Nu stiu de ce. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| heroforyou a răspuns:

Hei...deci nu pot sa cred ca spui asta! ti-e rusine sa te vezi goala stiind ca esti singura? ciudat.inseamna ca ori ai ganduri murdare,laughing ori nu stii destula antomie probabil...cati ani ai? du-te la orele de biologie ca toti oamneii au organe genitale!
si mie mi-ar fi rusine sa ma dezbrac de fata cu altcineva...dar daca esti singura de ce sa-ti fie?
ai grija de tine

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
E tare ciudat ce spui tu aici. Dacă ai fi fost cu încă cineva, da, atunci te-aş fi înţeles. Dar aşa?!

| didiDia a răspuns:

Ti-e rusine sa te vezi in pielea goala? Ca ma gandesc ca nu e vorba ca ti-e rusine sa te vada altcineva. Sau cum e?

| Gabriela0206 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa-ti fie rusine de tine. Corpul uman este o "constructie" absolut superba. Omul este frumos. Toate liniile si curbele...sunt atat de minunate. Gandeste-te doar: ar mai fi pictat si sculptat atatia artisti nudul daca nu ar fi fost asa frumos? Trebuie sa inveti sa te armonizez cu trupul tau. Nu esti tu si corpul tau. Esti doar tu, corpul face parte din tine. Trebuie sa-l iubesti asa cum ti l-au dat parintii. Goleste-te de ganduri negre si de inhibitii fata de tine. Capul sus, priveste-te cu mandrie, esti frumoasa! happy

| Scoompahh a răspuns:

Mie mi-ar fi rusine sa ma dezbrac de fata cu altcineva...dar daca nu te vede nimeni de ce sa iti fie rusine de tine insati?