| anonim_4396 a întrebat:

Bună
De unde se poate lua diploma de 10 clase?
În sensul în care am terminat a 10 -a la liceul X care s-a desființat si elevi repartizați la mai multe licee
Au trecut 3 ani de atunci
Cam în cât timp se va elibera de la cererea acesteia?
Mulțumesc frumos

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te la ISJ si vei afla unde a fost predata arhiva liceului desfiintat si de acolo poti primi certificatul de absolvire a ciclului inferior al liceului si foaia matricolă.
De regula le poti primi in ziua cand le soliciti sau a doua zi.

| Catrice a răspuns:

Logic ca la liceul unde ai fost repartizata. Durează vreo 3 luni