| Haluudnwij a întrebat:

Buna deci am o problema, am avut un cont de snapchat si mi l-am sters ca numai mergea sa adaug prietenii. Pe contul vechii adica asta care mi l-am sters puteam sa adaug oamenii din alte țării adica îmi apareau ogramada de sugestii ca sa adaug din alte tari mai exact din Anglia! Si acum pe contul asta nou îmi arata sugestii din Romania si nu stiu cum sa schimb înapoi stie cineva? Mi am scbimbat si limba snapchatului si a telefonului pe engleza si degeaba va rog help

1 răspuns:
| gabriel2004o a răspuns:

Pai trebuie sa dai add la niște prieteni tot din U.K iar după sa primești recomandări pe baza căutărilor tale