| CrissD a întrebat:

Deci, eu o sa dau bacul anul asta si la proba la alegere dau biologie, problema (daca ii pot spune asa) e ca nu ma pot hotari daca sa dau materia de a IX a si a X a sau de a XI a si a XII a, cu toate ca mie imi place mai mult materia din ultimii 2 ani, adica ma atrage sa invat despre corpul uman si toata lumea imi zice ca e grea materia ( si cea de anul` asta chiar este, dar daca o sa`mi placa o sa invat nu?! big grin). Astept raspunsuri cat mai multewinking.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Eu am dat in vara din IX si X si sa stii ca intrebari despre corpul uman sunt si acolo

1 răspuns:
| Cherry56 a răspuns:

Daca vrei sa dai la facultatea de farmacie dai din IX-X, daca dai la medicina dai din XI-XII, so gandeste-te ce vrei sa urmezi mai departe, nu v-au zis profii despre asta? :-s