| SteauaNordului a întrebat:

Buna dimineata. Este cineva student la Facultatea de Biotehnologii ( Agronomie) din Bucuresti? Daca da il rog sa-mi dea un pm

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StukaAvionul a răspuns:

Eu sunt student la bth in anul 3. Cu ce te pot ajuta?

| StukaAvionul a răspuns:

Nu iti pot raspunde direct la mesaj din cauza statusului de junior, asa ca scriu aici. Din facultate iesi inginer. Despre materii sunt mai multe de zis. Daca stai la camin ma pot intalni cu tine sa iti raspund exact la toate intrebarile.
Numa' bine.

| Valentina16 a răspuns:

Sunt eu...esti in anul I?

| alessia_7575 a răspuns (pentru Valentina16):

Buna.as vrea si eu sa stiu cum e acolo.si cu ce medie ai intrat.si cum e cu exigenta, cu cerintele.Sunt in a 12-a si sunt interesata sa intru acolo.