| Talion a întrebat:

Salut! am si eu o intrebare, sunt student la facultatea de agronomie la Bucuresti si vreau sa ma retrag, iar doamna de la secretariat mi-a cerut fisa de lichidare.Ce e aia si de unde o iau?

2 răspunsuri:
| Marin_Alex_1992 a răspuns:

De obicei ti-o da tot secretarul, cel putin asa am patit eu. Intereseaza-te biblioteca facultatii daca nu vrea secretara sa iti dea fisa de lichidare, biblioteca e una dintre semnaturile necesare pe fisa de lichidare si bibliotecarii sunt de obicei mai ajutatori.

| ___Y0hT a răspuns:

Salut.
Trebuie să ai ZERO inventar și datorii.
Pe fișă, ai probabil loc pentru semnăturile celor de la cazare, bibliotecă, cantină etc
Succes!