| Adrianuta a întrebat:

Buna dimineata!

Ma ajuta si pe mine cineva intr-un final sa incep eseul ala :joc, joaca. vreau doar inceputul ca restul am scris: Si nu vreau despre un joc anume, pentru ca doamna a zis sa scriem CE REPREZINTA JOCUL, JOACA PT NOI.
Dar sa fie ceva care sa impresioneze si 7 randuri dar sa fie fain.

FUNDITA SI VOT!

1 răspuns:
| serendipity8300 a răspuns:

Cel mai frumos mod de comunicare al copilariei este jocul. el ne ajuta sa-i descoperim pe cei din jurul nostru, dar mai ales sa ne descoperim pe noi sa aflam ce aptitudini avem.