| Aaanon a întrebat:

Dintre cei care sunteți studenți la Medicină sau care aveti prieteni/frati, surori la această facultate, stiti daca este necesar sa ai un laptop? Pt cursuri, documente, prezentari?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este foarte necesar.

| AFR81 a răspuns:

Musai necesar. Sau cel putin un computer cat de cat bun. Nu cred ca vrei sa te chinui in fiecare zi prin net cafe din alea sau cum le zice. Vorbesc de salile alea cu calculatoare vechi care percep tarife.

| WhiteLife a răspuns:

Da, este. Eu sunt studenta la Farmacie, stau în camera cu o colegă la Medicina și aproape toate prietenele mele sunt și ele studente. Nu se pot descarca fără laptop, sau măcar o tableta (preferabil laptop). Sunt profi care trimit cursuri/materiale, prezentările trebuie puse pe stick și duse la școală (eu mi-am dus laptopul, pentru ca au fost probleme cu sistemul de acolo și mulți nu au prezentat). Și ma uit și la celelalte prietene. Indiferent de specializare, e aceeași problema.

Răspuns utilizator avertizat