| trueHeisenberg a întrebat:

Bună! Diplomele de competențe se primesc și fără să fi luat bacalaureatul?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Eu nu am primit diplome de competențe, ci am primit diploma de bac care atesta nivelul de competență la fiecare probă+notele obținute la probe+foaia matricolă.
Însă alții au primit pe lângă diploma de bac și diplome aferente fiecărui nivel de competență.
Deci da, tine probabil și de școală, însă majoritatea nu cred că vor da separat diplome pentru fiecare competenta in parte, ci îți vor da diploma de bac pe care scrie nivelul de competență, respectiv notele obținute.

Răspuns utilizator avertizat