| trueHeisenberg a întrebat:

Am dat bacul anul trecut însă pentru oarece motiv nu mi-am luat diplomele pentru competențe. Este prea târziu să ma duc să le iau acum?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Nu este tarziu.

Diploma si foaia ta matricola sunt intr-un dosar, in sertarele de la secretariat. Acolo se afla istoricul tuturor elevilor si multe alte diplome si foi matricole nepreluate de fosti elevi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le poti lua oricand. Se vede cat interes ai.

| trueHeisenberg explică (pentru darrio2007):

Spune-mi, te rog, de ce crezi că nu am interes. Abia acum am aflat de aceste diplome si de faptul că nu mi s-au înmânat.

| Sophieka a răspuns (pentru trueHeisenberg):

Nu ti s-au inmanat pentru ca diplomele se fac de catre Ministerul Educatiei si dureaza luni de zile pana sunt gata. Iar ele vor fi facute dupa ce ai terminat liceul / ai dat bacul.

Fiecare elev trebuie apoi sa se intereseze de ele.

| sierra1 a răspuns:

Nu-i nici târziu dar cinstit vorbind, nici nu-ți folosesc la nimic

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi maine si ia le