| TheoP a întrebat:

E cineva de aici din Calarasi in clasa a VIII - a care da simulare saptamana viitoare? Daca da voi ce credeti ca o sa ne dea la prima compunere?

4 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu nu sunt din Calarasi, daca nu te superi, doar ca eu cred ca nimeni nu poate stii exact ce va da, in orice caz, nu te speria, fi sigura ca este ceva invatat! Succes!

| TheoP explică (pentru Mwha):

Tocmai din aceasta cauza am spus "ce credeti" si nu "ce o sa ne dea" dar multumesc oricum

| MXM1234 a răspuns:

Noua ne-a dat argumentativa acum la voi nu stiu. Funda!

| TheoP explică (pentru MXM1234):

De unde esti? Eu am facut o varianta si a dat sa argumentam ca e basm dar sper sa ne dea basmul la examen si nu la simulare