| George_Demeni_1990 a întrebat:

Au voie profesorii sa te asculte in ziua cu teza?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| AFR81 a răspuns:

Profesorii au voie, in limita legii si a bunului simt, sa faca ceea ce doresc. Nu trebuie sa dea socoteala elevilor.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca au voie, nimic nu interzice aceasta.

| George_Demeni_1990 explică (pentru Ioandelasal):

Stiu ca test nu au voie sa ne dea

| anonim_4396 a răspuns (pentru George_Demeni_1990):

Au voie sa iti dea si test, cine naiba ti-a zis tie asta?laughing Crezi ca profesorii depind de elevi?

mira
| mira a răspuns:

Sigur ca au voie.Cel mult puteti sa-l rugati voi pe profesor sa renunte la examinare. Poate sa accepte sau nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca au voie, atat vreme cat sunt in clasa cu tien si aveti ora respectiva, au voie sa-ti puna si note!

| Fumiko a răspuns:

Dap