| saturday10 a întrebat:

Este cineva student la Facultatea de Litere din Bucuresti? Sau macar cunoasteti pe cineva? Am nevoie de informatii legate de admitere: la ce se da examen, cat de mult conteaza nota de la bac etc. Multumesc + fundita.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial, la Admiterea 2016, cam asa o sa fie si anul viitor si acolo gasesti toate informatiile necesare admiterii, din cea mai buna si sigura sursa.
De asemenea urmareste in continuare acel site, dupa Anul Nou o sa fie afisata si Admiterea 2017.