| Elena97M a întrebat:

Este genul dramatic sau romanul inclus in programa pentru Evaluare Nationala? Adica este posibil sa fie la vreo compunere de argumentat ca apartine genului dramatic o opera? happy Profesoara mea habar nu are pentru ca e batrana si pensionara si tine locul altei profesoare. Ms celor care raspund happy

Răspuns Câştigător
| stefii58 a răspuns:

Nu. Trebuie sa inveti genul epic,liric, pastelul, nuvela, schita, fabula si basmul. big grin Succes!puppy dog eyes