| Anonima2501 a întrebat:

Este târziu sa mă apuc de meditații la info pentru admiterea la Politehnica, București ținând cont ca sunt clasa a 11-a? Sunt pe profil științe ale naturii, cu matematica mă descurc foarte bine, dar nu am prea făcut info la școala. Mai am vreo șansa sa recuperez materia la info?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i tarziu! Daca ai ambitie, poti recupera tot in vacanta de vara!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur ca ai sanse si chiar asta o sa si faci. Iti spun din experienta big grin

| Speranta12 a răspuns:

Ohoo, ai timp destul. Doar sa nu te lasi din cauza lenei, sa nu te molesesti sau sa nu te iei pe parcurs cu altele si sa uiti de bac si admitere. Ca-i grav.

| aimullah123 a răspuns:

Da, un an nu e asa scurt. Mai ales ca la meditatii nu se tine cont de programa aia plictisitoare. Te invata doar ce trebuie.