| anonim_4396 a întrebat:

Trec in clasa a 10 a pe profil de matematica informatica si matematica de a 9 a am cam ratat-o grav pentru a invata informatica ( ma descurc bine la info big grin ). Sanse sa recuperez materia? Dar niste sfaturi pentru a ma concentra la maxim...
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| BlankWhite a răspuns:

CARTI DE PE NET/BIBLIOTECA --> rezolvi din cartile respective exercitii si te consulti cu raspunsurile dupa + citesti si repeti din nou regulile la diferite teoreme etc.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am recuperat toată materia din liceu cu 3 luni înainte de bac laughing

| mikidutza666 a răspuns (pentru Bondarel99):

Eu sunt pe intensiv... e vorba de mult mai mult =]]] dar oricum f tare big grin

| Bondarel99 a răspuns (pentru mikidutza666):

Ce voiam sa spun eu e ca sigur ai sanse laughing

| mikidutza666 a răspuns (pentru Bondarel99):

Merci mult de sustinere XD dar nu stiu cui sa dau funda... big grin