| Alexandra_2209 a întrebat:

Eu am un Windows destul de bun dar nu arata deloc bine. As vrea niste teme pentru el ( nu imagini) Si nu stiu cum sa fac...am inteles ca se pot si descarca de pe net. Ma puteti ajuta? De unde as putea sa le descarc stiti vreun site? Pls help me:-X

Dau fundita:-X

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce versiune de Windows? XP, Vista, 7...
Nu se potrivesc toate temele la toate versiunile

| Alexandra_2209 explică:

Windows xp cred:-D

| dncristi a răspuns:

Depinde c windows ai... poti cauta p google exp:download teme windows xp... daca nu gasesti poti sa bagi in lista id`ul meo si iti dau euwinking.machoman_cristi.intru my mult in week p messbatting eyelashes