| Nimeni20192018 a întrebat:

Eu anul acesta sunt clasa a 10 a la Scoala Profesionala! Nu as mai vrea sa fac si anul următor, adica clasa a 11 a! Ma pot retrage? Si daca da, voi primi o adeverința cum ca am facut 10 clase sau nu?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Eu am abandonat scoala prin clasa a 9, apoi am facut searalu, dar am facut pana in clasa a 14.Deci am innebunit.Numai cata mita cereau profesori,cata spaga am dat, ca booh, cine invata? teza pe o tabla rezolvarea pe alta. Oricum, mai bine e la seral crede-ma, lucram in timpul ala, aveam si eu timp sa respir happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru un an? Nici nu stii cand trece si apoi poti face liceul la seral (daca mai ai chef).

| anonimg a răspuns:

Da, dar nu-ti vor folosi la nimic doar cele 10 clase, nici adeverinta ca le-ai absolvit.
Sfatul meu este sa termini scoala profesionala, si dupa aceea poti face liceul la seral. La seral te duci cand poti, unde cursusrile sunt dupa-amiaza si poti sa si lucrezi. Eu te incurajez sa continui cursurile.