| mikimihaela a întrebat:

eu anul viitor termin liceul,iar dupa as vrea sa dau la o facultate de actorie in mumbai, india.stie cineva cum as putea sa ma inscriu la o facultate de actorie de acolo? nu musai cu bursa, parintii ma pot sustine financiar.DAU FUNDA!

10 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ştii limba indiană?

| mikimihaela explică (pentru corolav):

Da,stiu hindi si engleza.amandoua le pot vorbi fluent.

| corolav a răspuns:

Din toţi cei peste un miliard de locuitori ai Indiei taman o frumoasă din România va fi aceea care să revoluţioneze arta acestei ţări şi să pună cu botul pe labe pe toţi producătorii indieni de cinema.
Măi fetelor, altceva mai bun nu gîndiţi că aţi putea face?

| MMihai a răspuns:

Indienii vorbesc în limbile din India, pe care nu cred că le cunoști.

Nu pun problema, că ei nu respectă femeile!

| Kaℓi a răspuns:

Fascinatia Bollywood-ului?
De fapt, ai dreptate... in India se fac aproape 8000 de filme anual, e de lucru! spre deosebire de Romania unde se fac 3 - 4 filme, si alea cu 5 actori...

| mikimihaela explică (pentru Kaℓi):

Da,fascinatia Bollywood.simt ca ma atrage foarte tare si sunt si frumoasa, deci sper sa imi pot face un nume in industia lor.

| Kaℓi a răspuns (pentru mikimihaela):

Iti doresc succes! happy
Apropo, e "Lantul amintirilor" pe National Tv...

| mikimihaela explică (pentru Kaℓi):

Mersi mult!

| trolololo a răspuns:

Mergi fetita la o facultate de renume, Oxford de exemplu dacă tot îți permiți. Lasa prostiile.

| agoodfriend a răspuns:

Cauta informatiile pe Google. Daca stii sanscrita, este un avantaj.Citeste viata lui Andrei Scrima si te vei lamuri.