| yony_7173 a întrebat:

eu as vrea sa devin avocata dar nu stiu la ce liceu sa ma inscriu ati putea sa ma ajutati? plz

5 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Din cate stiu eu, poti sa te inscrii la ce liceu vrei tu. Dar dupa aceea, trebuie neaparat sa faci Facultatea de Drept.Mult succes!

| Alina a răspuns:

Conteza profilul mai mult si trebuie sa alegi unul de stiinte sociale, pentru ca vei da la drept daca vrei sa devi avocat happy

| ҡđų' a răspuns:

Nu conteaza liceul
te sfatuiesc sa te inscri la un liceu bun la profilul filologie
apoi dai la drept

ps:nu te'as sfatui sa nu te faci avocat.in ziua de azi ies avocati cu sutele de pe bancile facultatii

| Adrian04 a răspuns:

Pai cum sa te ajutam? -.-
Liceu eu nu-ti pot recomanda, pentru. ca nu stiu de unde esti, insa sectia ar trebui sa fie filologie, desi banuiesc ca asta deja stiai.

| anamariamj_1834 a răspuns:

La drept "daaa"
doar nu la stang laughing