| anamariap1999 a întrebat:

Eu sunt la profilul de filologie si vreau sa dau la BAC la proba la alegere geografie doar ca nu prea stiu de unde ar trebui sa incep sa invat. Se da doar din gegrafia de clasa a 12a sau ar trebui sa invat si din manualele din celelalte clase? Puteti sa-mi recomandati un manual bun dupa care sa invat? Multumesc!

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Doar din geografie de a 12-a, nu-ti trebuie manual ci o culegere

| asperger a răspuns:

Da doar dintr-a 12-a. daca stii harta muta si defintii iti va fi usor