| anutza_4550 a întrebat:

Buna eu sunt la stiinte sociale si as vrea sa stiu la ce dau bacul(mersi:*

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Buna
bacul il dai la istorie,romana,franceza sau engleza, si tot optional la logica, psihologie, economie, filozofie

2 răspunsuri:
| adriana_3818 a răspuns:

Si eu sunt la acelasi profil,si o sa dau bacul din:romana,istorie,engleza(sau franceza-la alegere),logica (sau geografie,filosofie,sociologie, economie, psihologie) si competente digitale. bafta!

| Anita20Peace a răspuns:

Buna.Si eu sunt la acest profil si dupa cate stiu eu bacul se da din Romana,Engleza, Psihologie, Istorie/Geografie.