| isabella a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu ce ore se fac la profilul stiinte socialebatting eyelashes mersi :*

2 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

In general faci tote orele dar te axezi mai mult pe romana si istorie cehestia faina este ca ai doar 2 ore de matematica pe saptamana! happy

| llllllllllll a răspuns:

Pai, si eu sunt la profil uman => stiinte sociale si fac : romana, franceza, tic, fizica, biologie, chimie, matematica vreo 2 maxim 3 ore pe saptamana, engleza, latina [in unele liceee ], religie, muzica, istorie [ in special ], geografie, logica, mass media [ in unele licee ]