| Dianna a întrebat:

Exista cineva pe aici care a urmat cursurile sau ar vrea sa urmeze cursurile pentru testul Cambridge? De la cei care au trecut prin test as vrea cateva informatii iar de la cei care ar vrea sa impartim pareri.Imi puteti lasa id in pm? Multumesc mult :*.

Răspuns Câştigător
| botafogo a răspuns:

Nu stiu cum e la cambridge dar e greu.sunt 4 probe:asculta si scrie, citeste si vorbeste. trebuie sa cuti pe google teste Cambridge daca nu stii cum adresa de mai este asta:www.i.nutulescu@yahoo.com

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Dianna eu nu am facut cursuri Cambridge ca verisoara mea a fost la multe concursuri eu urmeaza sa mai am un concurs de mate si verisoara mea a plecat iar la concurs

| madalina_8123 a răspuns:

Http://www.britishcouncil.org/......bridge.htm gasesti aici mai multe informatii