| doreal a întrebat:

Exista persoane care au terminat Fsega sau inca continua cursurile, la departamentul de informatica economica? Am nevoie de putin ajutor in legatura cu materiile care se fac si daca dupa terminarea facultatii imi pot gasi un loc de munca si aici dar si in strainatate mai usor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta grupuri ale acestei specializari. Trebuie sa fie pe Facebook. Acolo gasesti persoane care pot impartasi experienta lor. Aici nu cred ca vei gasi absolventi de FSEGA. Sau cel putin care sunt dispusi sa te lamureasca. Pe Facebook sunt atatea grupuri.