| Balan22 a întrebat:

am si eu o sectia de informatica economica din cadrul facultatii FSEGA.
Sunt la mate info, as dori sa fac informatica, dar stiu ca la UBB sau la POLI nu am sanse.Ce spuneti?
Pot sa merg si la facultate in Timișoara sau Sibiu, dar nu stiu la care e cat de cat usor de intrat si sa fie si buna.
Ajutor va rog

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu-i mai ok sa tragi tare de tine si sa pui mana sa inveti pentru UBB, UB, UVT, UAIC sau Poli decat sa te duci la o facultate de care nu stie nimeni si sa nu faci nimic?

| Balan22 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ai dreptate, ubb ul e prima optiune, dar daca doamne fereste am media sub 8
ce pot sa fac?