| Biia_5660 a întrebat:

FUNDITA + VOT
Am o maree problema. cum se da corigenta? la matematica... cam ce trebuie sa fac. sunt in clasa a 6-a. si. nu ma pricep la mate laughing am 3 zile de corigenta thinking ce se face pe`acolo? si unde o fac? FUNDITA + VOT!

Răspuns Câştigător
| anonim57clx a răspuns:

Buna corigenta se da in septembrie (o sa puna un anunt la scoala) tu trebuie sa iti inveti toata materia de clasa 6 si o ora dati scris adica un test si a doua ora iesiti la tabla si faceti o problema ce va zice profa. Sper ca te-am ajutat FUNDA SI VOT happy