| Bianca_5451 a întrebat:

Imi puteti da niste detalii despre profilul filologie? si cate ore de romana, matematica, engleza si franceza se fac pe saptamana? Thanks:*

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Eu's a 9 a, fac 4 de romana + optional tehnici de interpretare literara, 2 de mate, 4 de engleza (sunt la intensiv eng), 2 de franceza, 2 de latina.

4 răspunsuri:
| SnYcK3rS a răspuns:

EU sunt in clasa a9a la filologie franceza intensiv big grin

Am 4 ore de romana, 4 de franceza, 2 de engleza, 1 germana, 1 latina, 2 de mate, 2 de fizic, 1 chimie, 1 biologie

| lallalle a răspuns:

Buna
faci cam 5 ore de romana, 3 mate, 3 engleza, franceza/germana, 2 latina, 1 geogra, 1 sitorie, 1info/TIC

funda?

| Bianca_5451 explică:

Adinabig grin cate ore de romana, mate...se fac in clasa a 9a la filologiebig grin

| Nono12346 a răspuns:

Depinde in ce cls esti eu sunt a 6 si fac 4 ore de romana 4 de mate 2 de franca si 2 de engwinking sper ca te-am ajutatbig hug fundabig grin?