| thelittleme a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca fisa medicala pentru inscriere la liceu este foaia cu vaccinurile sau este vorba despre altceva? Si de unde o iau?

Răspuns Câştigător
| SweetSacrifice a răspuns:

Deci,fisa medicala este foaia cu vaccinurile si ea se ia numai de la scoala. Trebuia sa ti-o dea dirigintele tau, asa s-a procedat si la mine.
Succes, sper sa intri la liceul dorit! happy

| thelittleme explică (pentru SweetSacrifice):

Diriginta mi-a dat foaia cu vaccinurile, dar nu stiam sigur daca numai aia trebuie, ca nu ne-a explicat ce mai trebuie sa mai adaugam la dosar.

| SweetSacrifice a răspuns (pentru thelittleme):

Pai aceste lucruri sunt scrise si in ghidul candidatului.Banuiesc ca il ai, toti trebuie sa il aiba. Acolo o sa gasesti informatii mai multe despre etapele care trebuie sa le faci.Si da, este doar foaia cu vaccinurile.
Mersi mult pentru funda, ma bucur daca am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Fisa medicala o poti lua de la scoala (sau de la medicul de familie).

| TiffanyღBJ a răspuns:

O iei de la medicul de familie.

| thelittleme explică (pentru TiffanyღBJ):

Copia dupa certificatul de nastere stiu ca trebuie legalizata la notar, trebuie si copia dupa buletin?

| Roxy89 a răspuns:

Este fisa in care ti s-a tinut evidenta mediala in scoala generala. de la vechea ta scoala trebuie sa o scoti