| andra1995 a întrebat:

In cateva saptamani trebuie sa predau la clasa a 10-a, lectia,,Caracterul" la psihologie. Imi puteti da cateva idei,ce exercitii pot face legate de acest subiect, teste ceva. Trebuie sa evidentiez relatia de feed-back intre elevi si profesor. Vreau sa fie cat mai distractiv, astfel incat elevii sa nu se plictiseasca. Va rog mult! Multumesc!

1 răspuns:
| smarty92 a răspuns:

Buna Iuliana... eu cred ca nu conteaza foarte mult sa le placa colegilor tai ci profesoarei/profesorului. eu zic sa scrii despre caracterul omului, cum este, cum se schimba, ce motive il poate schimba. sper ca ti-am dat o idee :*