| cristian54 a întrebat:

Buna!:*in ce liceu ati intrat? eu am intrat in Mihail Sadoveanu la stiinte sociale happy

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Si eu tot la sociale sunt(de anul trecut). Sper sa-ti placa la profilul ales :*

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy Dar cred ca ai inteles gresit...nu sunt in Sadoveanu, doar la profilul la care esti si tu.

| unknownn a răspuns:

Sa mor de iti zichappy

| m97 a răspuns:

Colegiul National Avram Iancu Campeni la Filologie.

| Reek54 a răspuns:

Exact unde vroiam, Viaceslav Harnaj Resurse naturale si protectia mediului. big grin

| Dollicious a răspuns:

Colegiul economic Transilvania, Turism si alimentatie..nu e tocmai ceea ce vroiam

| invisibleboy a răspuns:

Aaaa, bine ca am intrat, ce mai conteaza unde iaaaaaieieiiiiii

| cristian54 explică:

Bine mori laughing

| cristian54 explică:

Glumesti nu?

| cristian54 explică:

Se invata dimineata?

| eusituimprnoi2 a răspuns:

Liceul agricol la curatat de cartofi dar vroiam la castraveti crying
laughing