| Loricik_6908 a întrebat:

In curand vine ziua de nume a profesorului nostru favorit si am vrea sa ii facem un cadou. Mi'ati putea da niste idei? Mentionez ca dumnealui este profesor de religie(si matematica). Ce i'am putea lua?

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Wow. Religie și mate, cam ciudată combinatialaughing. Puteti să îi luati o sticlă de vin/șampanie. Sau în farmacii mai găsiti niște cadouri pentru bărbati (deodorant+sampon+aftershave, etc.), dar asta nu știu dacă ar fi prea potrivit.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.ati spus ca este profesorul vostru preferat, nu? asta inseamna ca si dansul va indrageste pe voi. Ati putea sa ii oferiti o rama in care sa puneti fotograia voastra si pe spate sa va scrieti toti numele si sa incheiati cu "Pentru cel mai bun profesor de religie(matematica),...(numele)". Sau un album al clasei big grin In orice caz ceva original(pe care sa va puneti amprentalaughing asa nu o sa poata sa-l uite usor si o sa apecieze munca voastra. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Andreea_2177 a răspuns:

Cumparati-i un carusel muzical sa isi aduca aminte de voi;) www.cutiuta-muzicala.ro

| Loricik_6908 explică:

NOi ne'am gandit la faza cu albumul si incercam sa vedem daca reusim.Cat despre sampanie nu e genul profului. e credincios rau.Nu bea elsad.Multumesc.Geniale idei