| Денис_Богдан_1999 a întrebat:

In legatura cu atestatul pe care l-am facut la liceu, astazi cand m-am dus sa-mi i-au diploma de bac, am intrebat si de atestatu la limba engleza ( pe care l-am facut si prezentat in mai ), iar ei mi-au raspuns ca trebuie sa depun o cerere sau ceva de genul. In fine, imi poate spune si mie careva cum imi eliberez atestatul sau daca e prin cerere cum au zis cei de la secretariat, ce model cerere trebuie sa urmez. Dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| LoryC a răspuns:

Când l-am dat am înțeles că primești o adeverință, după ceva timp diriginta ne-a spus ca va fi anexată la diploma de bacalaureat, dar nu era nimic. Chiar sunt și eu curioasă.

2 răspunsuri:
| BlankWhite a răspuns:

Diplomele de atestat la mine la liceu mi s-a spus ca le pot primi si dupa doi ani... deci...Ai rabdare.