| CinevaCandvaUndevaEu a întrebat:

În legătură cu Facultatea de Drept, Universitatea din București. Mă poate ajuta cineva cu un link unde mă pot înscrie online? Eu nu am găsit pe site-ul Facultății și am văzut că înscrierile au început de azi până pe 16.07, dacă nu mă înșel. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Am incercat sa te ajut dar nu gasesc nimic, cred ca asa e la orice facultate de la UB, cauti ceva si nu gasesti. laughing Trebuie sa trimiti un mail la secretariat daca nici maine nu apare linkul acela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-au inceput inscrierile, poate te-ai uitat pe site-ul universitatii, la celelalte facultati din cadrul unibuc, unde nu se sustine examen de admitere, au inceput

| CinevaCandvaUndevaEu explică (pentru anonim_4396):

Ba da, au început înscrierile la unele facultăți printre care și la Drept. Au început de ieri, 01.07 până pe 16.07, iar pe 22.07 este examenul de admitere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CinevaCandvaUndevaEu):

Aa deci sunt tinute secret ca sa nu te poti tu inscrie, am inteles