| InfinityLove a întrebat:

Intrebarea mea este : daca elevii nu merg la scoala nici profesorii cine o sa ne incheie mediile? se poate sa ni le incheie dupa vacanta?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Se vor incheia in prima saptamana din semestrul 2. Iar in ceea ce priveste zilele in care am stat acasa, inca nu s-a luat o decizie despre cum se vor recupera, dar cel mai probabil, ca si in anii trecut, sambata se va recupera.
Sper ca am putut sa te ajut.

8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Le incheie dupa vacanta oh go on

| Lynna a răspuns:

Buna. Daca mediile nu se pot incheia pana vineri, se incheie in prima saptamana din semestrul al 2-lea.

| MarianWLF a răspuns:

Nu asculta de capete astea de teava laughing
Ti-as da si legea sa o citesti da nu are rost, daca ramai cu medii neincheiate le poti incheia in primele 4 saptamani, nu doar intr-o saptamana cum zic altii, doar asa am patit si eu ce naiba, stiu ce zic.

| ElenaSA a răspuns:

Nu se stie exact ce se va intampla. Sunt tot felul de zvonuri. Daca nu ai mediile incheiate nu este vina ta si nici a profesorilor. Daca ai note la toate materiile nu ai de ce sa-ti faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorii merg la scoala din cate am inteles de la un profesor auxiliar de la scoala

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai cine? portarul? cand se reiau cursurile atunci se rezolva si mediile

| unpustiobisnuit a răspuns:

Din cate stiam eu, profesorii se duc maine la scoala.

| eli22 a răspuns:

Stai linistit, ca nu o sa ramai cu mediile neincheiatehappy