| beaLMaria a întrebat:

Joi,(18 Decembrie) dau teza la matatica. Imi puteți spune unde pot găsi modele de teze!? PS. clasa a 5 a semestrul 2... dau funda răspunsului care ma ajuta

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele de teză la linkul :
https://www.google.ro/#q=model+de+teza+matematica+clasa+a+5-a+semestrul+1

Toate cele bune.

| xXAlphaXx a răspuns:

Voi dati tezele asa in penultima sau poate chiar ultima zi inainte de vacanta? Eu am dat ultima teza saptamana trecuta...

| xXAlphaXx a răspuns:

La noi, joi se mai duc putini pe la scoala iar vineri nu mai vine nimeni, inclusiv profesorii iar voi dati teza laughing

| Ela00x a răspuns:

Semestrul 2? O.o