| Buburuza1803 a întrebat:

M-am hotarat intr-un final sa plec spre psihologie dupa liceu insa nu stiu in ce consta admiterea.In ciudat cautarilor anevoiase pe internet nu am priceput multe. As vrea sa stiu pe ce se bazeaza.Este vreun examen? Se ia dupa BAC si medie? Interesata sunt in mod special de UNIVESITATEA DIN BUCURESTI.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te pe site-ul oficial al facultatii si cauta Admiterea 2012 si te lamuresti. Daca nu a aparut inca aceasta, cauta 2011, nu o sa fie prea mult deosebita de cea din acest an). Succes si numai bine!

| AnnAnne a răspuns:

Daca te intereseaza UNIBUC, sa stii ca vei da examen din materia predata in clasa a 10-a la psiho, dar iti recomand sa te mai uiti pe alte culegeri si sa nu te rezumi la atat.Iti urez succes si sa treci examenul!happy