| Brănuţ_Adina_1993 a întrebat:

m-ar putea ajuta si pe cineva in legatura cu alegerea facultatii. oscilez intre litere si studii de securitate. ce m-ati sfatui?

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ce inseamna studii de securitate.adica,ca ce poti sa te angajezi dupa facultate? litere face toata lumea si profi nu se face niciunul.ii vezi someri pe strada.

| Brănuţ_Adina_1993 explică (pentru Nastia):

Tocmai ca nici eu nu stiu exact ce presupun studiile de securitate si m`am gandit ca poate cineva ma va lamuri

| Brănuţ_Adina_1993 explică (pentru Nastia):

Tocmai ca nici eu nu stiu ce presupun exact studiile de securitate si m-am gandit ca cineva ma va lamuri

| Nastia a răspuns (pentru Brănuţ_Adina_1993):

Poate sa fie vorba despre garzi de corp sau despre securitatea informatiilor-spionaj sau mai stiu eu ce. fabulez si eu.

| vali1985 a răspuns:

Litere.

| dragos9234 a răspuns:

Facultatea de litere este mult mai frumoasa.