| Mihaela2729 a întrebat:

Buna, ma bate gandul sa ma transfer. Sunt la mate info intensiv info si as vrea sa merg la economic, ce diferente trebuie sa dau?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Diferente la materiile pe care nu le-ai avut atasate la profilul tau, de ele ramane sa te interesezi de la viitori colegi sau de la secretariat.

Răspuns utilizator avertizat
| Kamiyashiro a răspuns:

Întreabă direct la telefon la secretariatul școlii unde vrei sa mergi. Fiecare liceu are un telefon fix pentru astfel de întrebări anonime. E posibil sa îți dea ei ție diferența, nu tu lor.