| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Mă gândesc la ce liceu as putea sa dau din Tg Jiu pe bio chimie însă nu știu sigur. Am de ales intre Tudor Vladimirescu și Ecaterina Teodoroiu, ambele am auzit că sunt foarte bune, dar nu știu condițiile din fiecare liceu iar pe net nu am găsit. De asemenea as dori sa știu dacă diferă educația din cele două licee.

Mă puteți ajuta? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" arianaqzzz: sa dau din Tg Jiu pe bio chimie"

nu există așa ceva in TgJiu

| arianaqzzz a răspuns (pentru sierra1):

Mă refeream la profil

| sierra1 a răspuns (pentru arianaqzzz):

Asta spuneam și eu: nu există bio chimie in Tg Jiu

| arianaqzzz a răspuns (pentru sierra1):

De fapt, exista! Exista la ambele licee enumerate mai sus. Varul meu este la CNET și colegii lui de camera sunt pe profilul de bio chimie, deci știu despre ce vorbesc, exista profilul bio chimie la Tg Jiu happy

| sierra1 a răspuns (pentru arianaqzzz):

Aniana mamă, NU există biochimie!

Există in schimb, științe ale naturii