| Ralucutza15 a întrebat:

Hey,TPU!
Cei care locuiti in Tg-Jiu,ajutati-ma va rog!(de preferat ar fi cei care sunteti deja la liceu).
As dori si eu cateva pareri,m-am tot gandit la ce liceu sa ma duc, in mintea mea se afla 3 variante: Colegiul National Spiru-Haret,Colegiul National Tudor Vladimirescu,Colegiul National Ecaterina Teodoroiu.
Tin sa mentionez ca am medii foarte bune,dar nu sunt hotarata. Ce imi sugerati, si de ce?
Va multumesc!
Fundita celui mai bun Raspuns!winking

Răspuns Câştigător
| madalina00 a răspuns:

Eu sunt la Colegiul National Spiru-Haret si ti-as recomanda sa vi aici deoarece profesorii sunt seriosi, fac tot ce le sta in putinta sa ajute elevii dar pana la urma nu conteaza la ce liceu o sa mergi daca vrei sa inveti, inveti oriunde.

| Ralucutza15 explică (pentru madalina00):

In ce clasa treci acum?

8 răspunsuri:
| madalina00 a răspuns:

A 11-a

| Ralucutza15 explică (pentru madalina00):

Pe ce profil? Te rog frumos imi poti spune si cu ce medii de admitere se intra?

| madalina00 a răspuns:

Sunt la profilul bio-chimie (stiinte ale naturii) si ultima medie de admitere a fost 8.60

| madalina00 a răspuns:

Unde ai intrat pana la urma?

| Ralucutza15 explică (pentru madalina00):

Sunt inca in clasa a VIII-a. Dar m-am hotarat, la Spiru voi merge. happy

| madalina00 a răspuns:

Atunci te astept la anul happy

| Ralucutza15 explică (pentru madalina00):

Ne vom intalni cu siguranta. happy