| madii4 a întrebat:

ma poate ajuta cineva care vorbeste limba germana foarte bine?!?!?! Va rog din suflet

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

In primul rand cu ce?
Eu stiu germana, sunt la scoala in Austria.

| madii4 explică (pentru userul7200):

Am cateva acte in limba germana ...si as dori sa ma ajuti sa imi traduci cate ceva de pe acolo big grin, esti dispus?

| userul7200 a răspuns (pentru madii4):

Sa vad ce pot face...scrie aici si o sa incerc sa iti explic in romana, chiar asa de bun nu sunt inca, dar stiu destul de mult big grin.

| madii4 explică (pentru userul7200):

Ar trebuii sa iti fotografiez actele, iar tu sa traduci
trebuie sa imi gasesti ceva pe acte! intelegi? respectiv un impozit

| userul7200 a răspuns (pentru madii4):

Ok.dar se se vada bine scris-ul!

| userul7200 a răspuns (pentru userul7200):

Credeam ca vrei ceva mai simplu, nu niste acte...dar totusi voi incerca sa te ajut.

| madii4 explică (pentru userul7200):

Gata! te-am scutit big grin
le-am dus unui translator autorizat.
mersi mult de tot oricum...
apropo. StarDoll este un joc ...care il joaca numai fetele...big grin