| dulcykaLy a întrebat:

ma poate ajuta cineva cu un exemplu de cerere pentru eliberarea diplomei de bacalaureat? Pe net am cautat dar nu am gasit. Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dalidah a răspuns:

Domnule (Doamna) Director,
Subsemnatul (a) ____absolvent al(a) Liceului/Colegiului "X", anul____, seseiunea de Bacalaureat____.cu media generala "x", va rog sa-mi aprobati cererea de eliberare a diplomei de Bacalaureat,(precum si a suplimentului de diploma - daca ai nevoie sau daca iti da asa ceva).
Multumesc anticipat,
Data____________Semnatura

(in josul paginii)

Domnului(Doamnei) Director al Liceului/Colegiului..etc "X"

| dulcykaLy explică (pentru Dalidah):

Multumesc frumos

| tony30000 a răspuns (pentru Dalidah):

Si fara Bac?