| Ella_Elena_1996_IJQw a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva, nu ma descurc la rezolvarea variantelor de bacalaureat ma poate ajuta cineva cu niste meditatii online gratuite sau macar cateva sfaturi. Multumesc!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si de ce crezi ca ar face un strain cu tine meditatii gratuite?

| Ella_Elena_1996_IJQw explică (pentru Adry05):

La o intrebare nu se raspunde cu o alta intrebare. Si mai sunt si oameni car vor sa ajute si fara sa ceara ceva in schimb. Raspunsul tau nu ma ajuta cu nimic o sa raportez.

| Alexand3ru1 a răspuns:

Variante de bac la romana.mate. geografie?

| Ella_Elena_1996_IJQw explică (pentru Alexand3ru1):

Matematica si biologie sau macar 1 din ele.

| Alexand3ru1 a răspuns (pentru Ella_Elena_1996_IJQw):

Eu am fost de profil uman.
Nu prea am avut de-a face la un nivel foarte avansat cu materile respective.
Tre cineva de profil real, Mate Info sau Chimie Biologie.
Imi pare rau ca nu te pot ajuta, cu alta ocazie oricand.

| Ella_Elena_1996_IJQw explică (pentru Alexand3ru1):

Ok multumesc frumos pentru intentie

| Alexand3ru1 a răspuns (pentru Ella_Elena_1996_IJQw):

Nu ai de ce.